Naruto The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto The New World

Наруто новият свят!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Самият Водопад

Go down 
+2
Акито/Агито/Линд
Хатаке Какаши
6 posters
АвторСъобщение
Хатаке Какаши
Джунин
Джунин
Хатаке Какаши


Брой мнения : 137
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 410
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyПон Юни 22, 2009 6:21 pm

....
Върнете се в началото Go down
https://narutoworldnew.bulgarianforum.net
Акито/Агито/Линд
Злите Сили
Злите Сили
Акито/Агито/Линд


Брой мнения : 472
Join date : 22.06.2009
Age : 30
Местожителство : ~Димитровград~

Character sheet
Сила: 300
Страна: Господар на Злите Сили!

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 5:42 am

Саргерас дойде и полегна под едно дърво като каза;

-Нека си вазвърна малко от силата и чезвам...
Върнете се в началото Go down
Акито/Агито/Линд
Злите Сили
Злите Сили
Акито/Агито/Линд


Брой мнения : 472
Join date : 22.06.2009
Age : 30
Местожителство : ~Димитровград~

Character sheet
Сила: 300
Страна: Господар на Злите Сили!

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 5:47 am

Саргерас си отпучина и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Узумаки Учиха
Генин
Генин
Узумаки Учиха


Брой мнения : 99
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 56
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:02 pm

Момчето дойде да си получи мисията.
Върнете се в началото Go down
Орочимару*Акатски
Злите Сили
Злите Сили
Орочимару*Акатски


Брой мнения : 168
Join date : 22.06.2009
Age : 28
Местожителство : Gangsta Paradise

Character sheet
Сила: 200
Страна: Злите Сили

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:03 pm

Оро дойде
-аз съм добро момче-каза той рофл
Върнете се в началото Go down
Amman'thul
Генин
Генин
Amman'thul


Брой мнения : 356
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 53
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:06 pm

Едно Анбу се появи, като каза на момчето :
- Мисията ти е да се занимаваш с онази малка групичка ученици..
След тва му посочи четири деца ..
След това Анбу-то си извади меча и погледна Оро :
- КАкво правиш тук ?
Върнете се в началото Go down
Узумаки Учиха
Генин
Генин
Узумаки Учиха


Брой мнения : 99
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 56
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:06 pm

Да се занимавам? Смисъл?
Върнете се в началото Go down
Орочимару*Акатски
Злите Сили
Злите Сили
Орочимару*Акатски


Брой мнения : 168
Join date : 22.06.2009
Age : 28
Местожителство : Gangsta Paradise

Character sheet
Сила: 200
Страна: Злите Сили

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:07 pm

-дойдох да помагам с мисията-каза Оро рофл
Върнете се в началото Go down
Amman'thul
Генин
Генин
Amman'thul


Брой мнения : 356
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 53
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:08 pm

- Да ги разведеш из водопада и да ги пазиш да не се наранят..
Каза Анбу-то.. След тва погледна Орочимару строго :
- Това не е твоя работа.. МАхни се от тук..
Върнете се в началото Go down
Орочимару*Акатски
Злите Сили
Злите Сили
Орочимару*Акатски


Брой мнения : 168
Join date : 22.06.2009
Age : 28
Местожителство : Gangsta Paradise

Character sheet
Сила: 200
Страна: Злите Сили

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:09 pm

Оро си тръгна тъжен хД
Върнете се в началото Go down
Акито/Агито/Линд
Злите Сили
Злите Сили
Акито/Агито/Линд


Брой мнения : 472
Join date : 22.06.2009
Age : 30
Местожителство : ~Димитровград~

Character sheet
Сила: 300
Страна: Господар на Злите Сили!

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:11 pm

П.П Оро не ме карай да те псувам..хД кви са тия тъжни глупости ?
Върнете се в началото Go down
Узумаки Учиха
Генин
Генин
Узумаки Учиха


Брой мнения : 99
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 56
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:33 pm

Узумаки отиде до децата и каза: Явно ще трябва да ви разведа из водопада...добре тогава.Следвайте ме. - Те започнаха да обикалят около водопада.Те първоначално започнаха да провеждат своята обиколка най- отдолу където падаше водопадът защото беше по безопасно.После щяха да се качът и нагоре...Узумаки много се тревожеше някое от хллапетата да не се наранят...И така те продължиха своята "обиколка" на водопада.Узумаки си помисли: " Де сега да имах Водна чакра...щеше да ми помогне да разтворя "врата" във водопада и щяхме да влезнем...но беше да се намокрим сега от този голям водопад ще бъде опасно за тези деца.Затова ще минем покрай него без да влизаме вътре във водопада.Някои от децата не мируваха но Узумаки Учиха ги укротяваше като им казваше някои неща за водопада които им предстояха да видят...като се качаха по - нагоре.Те стояха доста дълго доло при сблъсъка на водопада със заемята и после Узумаки им каза: Искате ли да се качим по-нагоре? АаАаА?
-Да! - казаха децата.
Узумаки започна да се качва нагоре като вървеше ПОСЛЕДЕН ако се случи нещо с децата за да успее да ги спаси.Узумаки продължаваше да върви последен за да успее да хване някое дете ако случайно падне или се озове във беда.Момчето трябваше да бъде много внимателно за да не нарани никое от децата защото това щеше да му коства мисията.Те вече бяха на половината на водопада и засвга нямаше инцеденти.На това се надяваше и Узумаки защото нямаше да успее да изпълни мисията си и сигурно щеше да има някъкво наказание ако наранеше някое от децата.Затова той беше много прецизен и винаги внимаваше и казваше да се стъпват на сухи места а не на места които бяха олети със вода защото ако стъпеха на хлъзгави места можеше да има вероятност да паднат.Узумаки и децата почти се бяха изкачили на върха на водопада.Когато едно от децата започна да буйствува но Узумаки го успокои и му каза: Спокойно!Ей сега свършваме обиколката...моля ви изтрайте още малко.КОгато стигнаха до върха на водопада сега следваше другата по-опасна част от мисията...да ги съведе отново долу.Слизането беше по-лесно и момчето бързо ги отведе долу...като се надяваше да е свършил своята мисия.
Върнете се в началото Go down
Amman'thul
Генин
Генин
Amman'thul


Брой мнения : 356
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 53
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:36 pm

Децата се зарадваха, че той е добър екскорзовод, но всички казаха :
- Жадни смеее...
Върнете се в началото Go down
Узумаки Учиха
Генин
Генин
Узумаки Учиха


Брой мнения : 99
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 56
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:39 pm

Той носеше една кратуна с вода, напълни я и я даде на децата да пият.
Върнете се в началото Go down
Amman'thul
Генин
Генин
Amman'thul


Брой мнения : 356
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 53
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:42 pm

След като се напиха те казаха :
- СЕга ще трябва да ни приспиш и след това да ни разведеш още малко да поплуваме..
Върнете се в началото Go down
Узумаки Учиха
Генин
Генин
Узумаки Учиха


Брой мнения : 99
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 56
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:44 pm

Узумаки започна да разказва една много хубава приказка която баща му му беше разказвал когато беше малък: "Имало едно време...едно мече..." ( и т.н. Very Happy ) След като свърши се надяваше да са заспали...
Върнете се в началото Go down
Amman'thul
Генин
Генин
Amman'thul


Брой мнения : 356
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 53
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:45 pm

Те го гледаха, като когато свърши почнаха да скачат и да викат :
- Още Още ..

ПП : Аде малко по голям пост де :Д
Върнете се в началото Go down
Узумаки Учиха
Генин
Генин
Узумаки Учиха


Брой мнения : 99
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 56
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:50 pm

Узумаки се учуди защото той винаги беше заспивал след тази приказка а тези деца искаха "Още..." Затова Узумаки реши да им разкаже още една приказка...

Имало едно време един дядо и една баба. Веднъж дядото казал на бабата:
– Бабо, аз ще отида за риба, а ти стой тук, у дома, и наготви!

– Добре, дядо – отвърнала бабата.

Отишъл дядото на реката. Наловил много риба. А отстрани, скрита в храсталаците, стояла една лисица и го следяла. Гледала го лисицата, гледала и се чудела: “Ех, Боже, Боже, ще мога ли тази риба да я взема от глупавия старец?”

Напълнил дядото каруцата с риба и си тръгнал. Тогава хитрата лисица легнала на пътя и се направила на умряла. Слезнал дядото при нея, ритнал я и си казал: “Умряла е! Сега ще занеса в къщи хем риба, хем кожух на бабата!”

Взел лисицата и я сложил на каруцата върху рибата. А по пътя лисицата хвърляла рибата от каруцата, хвърляла, хвърляла – една не оставила.

Стигнал дядото до вкъщи и викнал:

– Бабо, бабо, отвори ми портата, че ти нося хем риба, хем кожухче! Хвърляй старото кожухче в огъня да изгори!

Бабата, горката, зарадвала се много, хвърлила набързо старото кожухче в печката и отворила портата. Но какво да види – няма кожух, няма риба, няма нищо!

През това време лисицата слезнала от каруцата, събрала рибата и я занесла в дупката си. Наредила я там на синджири да изсъхне. Не щеш ли точно тогава дошъл Кумчо Вълчо и почукал на вратата.

– Кой чука? - попитала лисицата.

– Аз, Кумице. Отвори ми! – отговорил и вълкът.

Лисицата се страхувала от силния вълк и му отворила. Но не искала да дели с него насъбраната риба, затова му рекла:

– Недей поглежда нагоре, Куме, че много пепел има. Ще ти падне в очите!

– Добре, Кумице – отговорил вълкът.

Седнал той на стола и започнал да мисли – какво ли крие Кума Лиса, че не иска да поглежда към тавана?

– Кумице, – казал вълкът – жаден съм! Донеси ми малко вода да пия!

И докато лисицата му носела вода, той погледнал към тавана и видял рибата.

– О-о, Кумице, – викнал Кумчо Вълчо – това ли криеш от мен? Дай ми едничка да изям!

Нямало как, лисицата му дала.

– Дай ми още едничка!

Лисицата пак му дала. И така, докато рибата взела да намалява. Тогава хитрата лисица рекла:

– Виж, Куме, аз тази риба си я хванах на реката. Хайде да те заведа там и да те науча как да си наловиш!

Взел вълкът един кош и отишли на реката.

– Ха сега пробий дупка в леда, вържи коша за опашката си и го пусни в дупката – казала лисицата.

Вълкът така и направил. Било много студено. Кошът се напълнил с вода и замръзнал. Взел да се плаши вълкът: “Олеле, Боже, ще ме убият хората! Олеле, Боже, кучетата ще ме изядат!” Взел да се дърпа той – скъсал си опашката. Тръгнал да бяга.

Добре, ама лисицата го видяла, че идва към нея. И какво да направи – нали е хитруша, намазала си главата с вода, побягнала към една воденица, потопила се в брашно и главата и цялата се налепила с тесто. Излезнала навънка, разтреперала се, разплакала се. Като я видял, вълкът я попитал:

– Оле, Кумице, какво си направила?

– Ох, Куме, пребиха ме от бой и не мога да си отида.

– Качи се на гърба ми, аз ще те занеса!

Тръгнали те да вървят, а лисицата си викала: “Болният здравия носи! Болният здравия носи!”. Смеела му се.

– Кумице, какво говориш?

– Е, Куме, бая си на главата да ми мине по-бърже.

Занесъл я вълкът, а лисицата му рекла:

– Аз, Куме, сега ще ти вържа опашката, че да ти мине.

Взела кълчища, вързала опашката. В далечината горял огън

– Слушай, Куме, – рекла лисицата – нали виждаш огъня? Отивай към него! От тук като се засилиш, бягай и скочи над огъня! И опашката ще оздравее.

Послушал я глупавият вълк. Без да се замисли тръгнал, бягал, бягал и като скочил над огъня, кълчищата на опашката му се подпалили. Пламнал така вълкът и изгорял заедно със своята глупост. - и сега момчето искаше да са заспали защото момчето беше доста измурено и най-накраят той щеше да заспи от своите приказки.

ПП: Искаш дълъг пост, получаваш си го Very Happy Спокс не съм го копирал...преписах го Very Happy
Върнете се в началото Go down
Amman'thul
Генин
Генин
Amman'thul


Брой мнения : 356
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 53
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 7:56 pm

И децата казаха :
- Браво така се разказва приказка
КАто почнаха да го гъделичкат.. А Анбу-то се върна и каза :
- Деца айде да се прибираме..
Но децата казаха :
- Не искаме при тоя батко..
И се сгушиха в момчето, като го обиколиха от всякъде и го събориха на земята. Анбу-то почна да вика да се прибират а децата си се смееха.
Върнете се в началото Go down
Узумаки Учиха
Генин
Генин
Узумаки Учиха


Брой мнения : 99
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 56
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 8:46 pm

Момчето се изправи или поне седна и каза: И аз мисля че е време да тръгвате...въпреки че ми беше забавно да ви развеждам...
Върнете се в началото Go down
Amman'thul
Генин
Генин
Amman'thul


Брой мнения : 356
Join date : 22.06.2009

Character sheet
Сила: 53
Страна: Коноха/Добрите

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyВто Юни 23, 2009 8:49 pm

Всички въздъхнаха и си тръгнаха..

ПП : Мисията ти е изпълнена.
Върнете се в началото Go down
Kil'Jaeden

Kil'Jaeden


Брой мнения : 126
Join date : 23.06.2009

Character sheet
Сила: 400
Страна: Злите Сили

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyЧет Юни 25, 2009 7:00 pm

Джейдън, изглеждащ като обикновеннно шиноби, дойде и седна на тревата, като се загледа във водата...
Върнете се в началото Go down
Kil'Jaeden

Kil'Jaeden


Брой мнения : 126
Join date : 23.06.2009

Character sheet
Сила: 400
Страна: Злите Сили

Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад EmptyЧет Юни 25, 2009 8:16 pm

Джейдан си би шута
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Самият Водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият Водопад   Самият Водопад Empty

Върнете се в началото Go down
 
Самият Водопад
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto The New World  :: Коноха :: Водопада-
Идете на: